logo https://ukaz.cz/g24E1
Vyberte obrázek nebo jej přetáhněte myší.

Jak používat Ukaž.cz?

 • Vyberte na jak dlouho chcete nahrát obrázek.
 • Klikněte na tlačítko vybrat, obrázek se začne ihned nahrávat.
 • Pošli tento /g24E1 odkaz tomu, s kým chceš sdílet obrázky, nebo odkaz na jednotlivý obrázek, který se objeví po nahrání obrázku - nikdo bez tohoto odkazu obrázek neuvidí.
 • Do galerie na tomto odkazu /g24E1 můžou příspívat ti, komu pošleš na ní odkaz.
 • Fotky se automaticky aktualizují každých pár vteřin.
 • Chceš-li založit novou galerii klikni na .

Proč používat ukaž.cz?

Rychlé sdílení obrázků, vyberte soubor a ihned se nahraje. Okamžitě obdržíte odkaz ke sdílení, stačí jen jedno kliknutí!

Více informací

Sdílejte obrázky z vašeho počítače, notebooku, tabletu, nebo telefonu! Web se vždy přizpůsobí vašemu zařízení.

Více informací

Obrázky jsou zašifrované, neukládáme vaší IP adresu, či jakékoliv vaše jiné identifikační údaje!

Více informací

Rychle

Vyberte soubor - ihned se začne nahrávat a okamžitě obdržíte odkaz ke sdílení. Není třeba obnovovat stránku ani nikam jinam klikat. Vše je naprosto jednoduché a rychlé.

Ukaž.cz je krátkodobé uložiště obrázků. Slouží pouze k rychlému vystavení fotografií. Všechny fotky jsou po 24 hodinách automaticky smazány, pokud nenastavíte jinak. Nemusíte tedy přemýšlet co se s vašimi fotografiemi stane, když na ně zapomenute. Nebudou žít vlastním životem ale budou ze serveru bezpečně odstraněny!

rychle

Responzivně

Nahrajte a sdílejte své fotografie z libovolného zařízení! Ze stolního počítače, notebooku, tabletu, smartphonu nebo dokonce i chytré televize! Ukaž.cz je plně responsivní - to znamená, že se přizpůsobí dokonale zobrazení na vašem zařízení. Vaše fotografie a obrázky budou vždy vypadat skvěle na libovolné velkém displayi.

Vyzkoušejte www.ukaz.cz na svém smartphonu či tabletu a budete překvapeni jak snadné sdílení obrázků z vašich mobilních zařízení může být!

responzivně

Anonymně

Neukládáme o váš žádná data. Tím myslíme, že skutečně neukládáme nic co by vás mohlo identifikovat. Žádné cookies, IP adresu, prostě nic. Obrázek je po uplynutí určené doby smazán a nezbyde po něm žádná fyzická stopa. Chráníme vaše soukromí!

Protože to s ochranou vašeho soukromí myslíme naprosto vážně - vaše IP adresa je před nahráním obrázku připojena přes proxy server a protokol SSL. Ani kdybychom my sami chtěli neumíme vás najít.

Nenačítáme žádna EXIF data z vašich fotografií - při nahrávání souboru jsou okamžitě smazána.

V naší databázi pak schraňujeme pouze informaci o fyzickém umístění souboru, jeho unikátní identifikátor a čas, po kterém bude soubor smazán. Nic více.

anonymně

Pravidla

Podmínky užití služby

Webový server ukaž.cz (dále jen „ukaž.cz“) poskytuje online službu uložitště obrázků a to zcela bezplatně všem uživatelům, kteří se řídí následujícími podmínkami užití a pravidly.

 • Službu je možno užívat pouze pro osobní účely, ke sdílení fotografií a obrázků.
 • Služba je poskytována bez jakékoliv garance. Provozovatel nazaručuje a nenese odpovědnost za jakoukoliv ztrátu dat, jejich poškození, či poškození uživatele vyplývající z užití toto šlužby.
 • Je zakázáno užívat službu ke šíření nelegálního obsahu, především pro šíření obsahu odporurujícím české legislativě, jako jsou například erotické fotografie znázorňujicí osoby mladší 18ti let a případně další explicitní materiál odporujicí dobrým mravům.
 • Ukaž.cz si vyhrazuje právo kdykoliv omezit, či odmítnout uživatele v užití jeho služb.
 • Všechny obrázky jsou po uživatelem zadané doby ze serveru smazány a není je možné žádným způsobem obnovit. V případě, uložení obrázku permanentně dojde k jeho smazání nejpozději za rok od jeho posledního přístupu.
 • Tyto podmínky užití mohou být kdykoliv změněny bez předchozího oznámení.
 • Veškerá další právní ustanovení se řídí zákony České republiky.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel serveru ukaž.cz neschraňuje žádné identifikační údaje, kterými by bylo možné identifikovat uživatele jeho služeb.